Iga päev on kui kingitus Suurvürstinna Leonida

ISBN: 9789985653845

Published: 2002

Hardcover

192 pages


Description

Iga päev on kui kingitus  by  Suurvürstinna Leonida

Iga päev on kui kingitus by Suurvürstinna Leonida
2002 | Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 192 pages | ISBN: 9789985653845 | 5.80 Mb

1914.aastal Gruusias sündinud, kõige vanemast kristlikust dünastiast pärit printsess Leonida Bagration Mukhrani on suurvürst Vladimiri, Vene keisritrooni ja Romanovite dünastia pärija lesk. Tegemist on autobiograafiaga, kus leiame meie ajastu suuriMore1914.aastal Gruusias sündinud, kõige vanemast kristlikust dünastiast pärit printsess Leonida Bagration Mukhrani on suurvürst Vladimiri, Vene keisritrooni ja Romanovite dünastia pärija lesk.

Tegemist on autobiograafiaga, kus leiame meie ajastu suuri vapustusi läbi kahe maailmasõja, alates Vene revolutsioonist ja lõpetades kommunismi kokkuvarisemisega. Autori pikk teekond kulgeb läbi Euroopa, Tiflisist Konstantinoopolisse, Berliini, nõukogude Moskvasse, Nizzasse, Madridi, Londonisse, Rooma – ja tagasi vabaks saanud Sankt-Peterburgi.

Teos pakub hämmastava portreede galerii, kus figureerivad riigimehed Francost Jeltsinini, kuninglikud perekonnad: Savoia, Orléans’i dünastiad, Inglise Elisabeth II, Hispaania Juan Carlos ja Otto von Habsburg, aga ka kunsti- ja kirjandusmaailma suurkujud: Ðaljapin, Gorki, Isadora Duncan, Anna Gould ja Grace Kelly. Aga eelkõige räägib see raamat ühe vapra naise võitlusest, naise, kes on võtnud enda kanda kõik seisusest tulenevad kohustused ja 1989. aastast peale pole lakanud töötamast oma kodumaa taassünni heaks, mille mäluhoidjaks ta on jäänud.Rikkalikult fotodega illustreeritud.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Iga päev on kui kingitus":


lagetigniere.com

©2008-2015 | DMCA | Contact us