Kłamstwa Lockea Lamory (Niecni Dżentelmeni #1) Scott Lynch

ISBN: 9788374800679

Published:

Paperback

542 pages


Description

Kłamstwa Lockea Lamory (Niecni Dżentelmeni #1)  by  Scott Lynch

Kłamstwa Lockea Lamory (Niecni Dżentelmeni #1) by Scott Lynch
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 542 pages | ISBN: 9788374800679 | 3.79 Mb

Powiadają, że Cierń Camorry to niezwyciężony fechmistrz, złodziej nad złodziejami, duch, który przenika ściany. Pół miasta wierzy, że jest legendarnym bohaterem i obrońcą biedaków- druga połowa uważa, że opowieści o nim to mit dla głupców.

Jedni iMorePowiadają, że Cierń Camorry to niezwyciężony fechmistrz, złodziej nad złodziejami, duch, który przenika ściany. Pół miasta wierzy, że jest legendarnym bohaterem i obrońcą biedaków- druga połowa uważa, że opowieści o nim to mit dla głupców. Jedni i drudzy się mylą.Drobny i słabo władający rapierem Locke Lamora rzeczywiście jest (ku swemu utrapieniu) Cierniem Camorry.

Z pewnością nie cieszy się z plotek towarzyszących jego wyczynom – a specjalizuje się w najbardziej złożonych oszustwach. Istotnie, okrada bogatych (kogóż innego warto okradać?), ale biedni nie oglądają ani grosza z jego zdobyczy. Wszystko, co zdobędzie, przeznacza na użytek swój i swojego nielicznego gangu złodziei: Niecnych Dżentelmenów.Wielobarwny i kapryśny światek przestępczy wiekowej Camorry jest ich jedynym domem.

Niestety, w ostatnich czasach nad miastem zawisło widmo tajemnicy, która grozi wybuchem wojny gangów i rozdarciem półświatka na strzępy. Locke’a i jego przyjaciół, wplątanych w śmiertelną rozgrywkę, czeka niezwykle trudna próba pomysłowości i lojalności. Jeśli chcą żyć, muszą z niej wyjść zwycięsko...Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Kłamstwa Lockea Lamory (Niecni Dżentelmeni #1)":


lagetigniere.com

©2008-2015 | DMCA | Contact us